کراتینه غرب تهران09127009256

photo_2019-03-03_13-38-05-1.jpg

مرکز آموزشگاه کراتینه مو ارزو 09127009256

مرکز کراتینه صافی مو ارزو در غرب تهران بلوار فردوس شرق پیشرو در ارایه خدمات صافی مو در تهران

صافی مو آرزو 09127009256

کراتینه مو در زعفرانیه-09125646325

armita-160x160.jpg

مرکز کراتینه مو آرمیتا 09125646325

#کراتینه_مو #کراتینه #بهترین_کراتینه_مو #کراتین_مو #مرکز_کراتینه_مو #آرایشگاه_کراتینه_مو #صافی_ژاپنی #صافی_مو #صافي #صافی_دائمی #اکستنشن_مژه #آرایشگاه #آرایشگاه_زنانه #keratin #hairkeratin #keratinhair #keratinemoo #keratinmoo #hair_keratin #hairstyles #hair_botox تلفن رزرو وقت و مشاوره 👇 👇👇👇 09125646325 02122384694 موهای سالم و زیبا را از ما بخواهید

کراتینه مو آرمیتا 09125646325

برای آنکه کراتینه ماندگاری را تجربه کنید لازم است یک سری اشتباهات را مرتکب نشوید. بله کارهای اشتباه که خانمها بسیار به آن توجه نمی کنند و باعث از بین رفتن اثر کراتینه کردن موهایشان می شوند. مثل کلر موجود در اب استحر. که در این بخش بیشتر به آنها خواهم پرداخت.

چرب شدن موها بعد از کراتین مو ، یکی از مسائلی است که اهمیت زیادی برای مشتریان کراتین مو دارد. با در نظر گرفتن این مساله که همواره موهای صاف و لخت چرب به نظر می رسند بایستی نکات مهمی را برشماریم. شستن موها طبیعتا می تواند این چربی را برطرف نماید اما با رعایت نکات زیر می توانیم به کل از شر چرب شدن زود هنگام موها ، خواه کراتین مو شده خواه بدون کراتین مو خلاص شویم.

کراتین مو و شستشوی غلط یا کم سر

اصلی ترین دلیل چرب شدن موها، خواه کراتین مو کرده باشید یا نکرده باشید ، شستشوی نادرست موهاست ، برای بهبود این وضعیت در هر بار استحمام موهای خود را دوبار و با استفاده از شامپوی با کیفیت شستشو دهید و سعی کنید هر سه روز یکبار این کار را تکرار نمایید. این کار در زیبایی و سلامت کراتین مو نیز بسیار موثر است.

نانو ريباندينگ چیه؟

نانو ريباندينگ چیه؟ نانو ريباندينگ چيست؟

اگر دنبال این هستید که دربارنانو ریباندین ...


کراتین مو و استفاده غلط از نرم کننده مو

نرم کننده مو یک نیاز اجتناب ناپذیر در بحث کراتین مو می باشد. اما استفاده غلط از آن می تواند باعث چرب شدن زود هنگام موهای کراتین شده شما شود. بعضی از افراد ماسک مو و یا نرم کننده را به گونه ای استفاده می کنند که با پوست کف سرشان نیز برخورد می کند و چون این مواد شامل موادی چرب و موثر در لطافت موها می باشد باعث چرب شدن زود هنگام موها می شود ، شما بایستی بعد از هر بار استحمام نرم کننده را از وسط موها به سمت انتهای مو بزنید و اجازه ندهید با ریشه موها و یا کف سر تماس داشته باشد. با در نظر گرفتن تاثیر مثبت این مواد بر کراتین مو ، باید به شیوه درست از آن ها استفاده کرد. برای اطلاع بیشتر از تفاوت کراتین مو و ریباندینگ می توانید مطلب تفاوت کراتین مو و ریباندینگ را نیز مطالعه نمایید.

اشتباهات پس از کراتین مو

آب داغ دشمن کراتین مو و دلیل چرب شدن موها

اگر از افرادی هستید که حمام کردن با آب داغ را دوست می دارید باید این نکته را به شما بگویم که استفاده از آب داغ بعد از کراتین مو باعث خشک شدن پوست سر شده و در نتیجه سر چربی جایگزین تولید می کند ، که این امر باعث چرب شدن زودتر موها می شود. در نتیجه بهتر است که حین حمام کردن از آب گرم و یا ولرم به جای آب داغ استفاده نمایید تا موهای شما دیرتر چرب شود و کراتین مو شما مدت بیشتری پایدار بماند.

نظرات (0)

هیچ نظری در اینجا وجود ندارد

نظر خود را اضافه کنید.

  1. ارسال نظر بعنوان یک مهمان
پیوست ها (0 / 3)
مکان خود را به اشتراک بگذارید

سوالات کراتینه صافی